WYPRAWKA PLASTYCZNA

Plastelina

1duża  lub 2 małe

8

Klej w tubce typu magik/wikol

2

9

Teczka na prace plastyczne

1

Przedmioty wymienione w tabeli, należy zapakować w reklamówkę, bez podpisywania.

Pędzle i kubeczki zostają z "zerówki".

PIÓRNIK (najlepiej typu saszetka)

2 ołówki, temperówka, gumka, nożyczki, klej w sztyfcie, kredki ołówkowe, 2 długopisy niebieskie  ścieralne, kredki typu pastele olejne lub bambino

ORAZ

1 zeszyt w 2 linie 16k,

2 zeszyty w kratkę 16k,

2 zeszyty w kratkę 32k

Dla dzieci z oddziałów przedszkolnych Rodzice kupują wszystkie podręczniki. Uczniowie klas I-VIII otrzymają darmowe podręczniki na początku roku szkolnego. Rodzice dla tych uczniów kupują tylko podręcznik i ćwiczenia do religii.

Tytuły podręczników do edukacji przedszkolnej oraz tytuły podręczników i ćwiczeń do religii znajdują się w dalszej części informacji - w zakładce "Więcej".

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

Od 1 lipca będzie można składać wnioski o wyprawkę szkolną 300 plus w formie elektronicznej za pomocą systemu teleinformatycznego, a od 1 sierpnia w formie tradycyjnej (papierowej).

Wnioski przyjmowane będą do dnia 30 listopada danego roku!

Dyrektor szkoły zaprasza Rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych na konsultacje dnia 20 czerwca 2018 r. od godz. 8:00 do godz. 15:00.

Szanowni Państwo

W dniach 6 – 20 czerwca 2018 r. w oddziałach przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim zostanie przeprowadzona zewnętrzna ewaluacja problemowa w zakresie wymagań:

- Dzieci nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej.

- Kształtowane są postawy i respektowane normy społeczne.