Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim

rok szkolny 2017/2018

 

ŚWIETLICA GR. VII

dla uczniów klas III d i III a

sala 12C

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:40 – 12:40

A.  Łygan

 (III a zostaje na 1godz. w sali 13 C)

-------

-------

E. Kulpa

E. Kulpa

12:40 – 13:40

J. Kowal

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

13:40 – 14:40

J. Kowal

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

14:40 – 15:10

J. Kowal

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

15:10 – 16:10

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

E. Kulpa

 

ŚWIETLICA

 

dla dzieci z klas I-III dojeżdżających autobusem szkolnym

 

sala 14D/13D

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:40 – 12:40

J. Jarosz (14D)

A. Wiechnik (13D)

J. Dubiel(13D)

A. Bucior(14D)

D. Styk(14D)

 

ŚWIETLICA GR. IX

 

dla uczniów klas III c i III g

sala 21 C

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:40 – 12:40

A.  Łygan

(III c zostaje na 1godz. w sali 12 A)

J. Kowal

A. Łygan

-------

J. Kowal

 

12:40 – 13:40

A. Łygan

J. Kowal

A. Łygan

M. Ciupak

D. Styk

13:40 – 14:40

A. Łygan

J. Kowal

A. Łygan

M. Ciupak

J. Kowal

14:40 – 15:10

A. Łygan

J. Kowal

A. Łygan

M. Ciupak

J. Kowal

  

ŚWIETLICA GR. VIII

dla uczniów klas III a, III b i III c

sala 12 A

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:40 – 12:40

J. Flis

-------

-------

D.Styk

(III b zostaje na 1godz. w sali 14 C)

M. Ciupak

12:40 – 13:40

J. Flis

J. Jarosz

J. Kowal

J. Dubiel

M. Ciupak

13:40 – 14:40

M. Ciupak

J. Jarosz

J. Kowal

J. Dubiel

M. Ciupak

14:40 – 15:10

M. Ciupak

J. Jarosz

J. Kowal

J. Dubiel

M. Ciupak

 

 ŚWIETLICA GR.V

 

dla uczniów klas II b i III e

sala 13A

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:40 – 12:40

-------

A. Łygan

A. Bucior

J. Jarosz

A. Bucior

12:40 – 13:40

J. Kulpa

A. Łygan

A. Bucior

J. Jarosz

A. Bucior

13:40 – 14:40

J. Kulpa

A. Łygan

A. Bucior do godz 14.10

J. Kulpa

A. Bucior

14:40 – 15:10

J. Kulpa

A. Łygan

D.Styk od godz 14.10

J. Kulpa

A. Bucior

  

ŚWIETLICA GR. IV

dla uczniów klas I b i I f

sala 22C

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:40 – 12:40

E. Kulpa

 

A. Bucior

D. Styk

-------

E. Spychała

12:40 – 13:40

E. Kulpa

A. Bucior

D. Styk

E. Spychała

E. Spychała

13:40 – 14:40

E. Kulpa

A. Bucior

D. Styk

E. Spychała

E. Spychała

14:40 – 15:10

E. Kulpa

A. Bucior

D. Styk

E. Spychała

E. Spychała

  

ŚWIETLICA GR. VI

dla uczniów klas III f i III h

sala 23C

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:40 – 12:40

E. Spychała

M. Stolarz

-------

A. Łygan

A. Łygan

12:40 – 13:40

E. Spychała

B. Matysek

M. Stolarz

A. Łygan

A. Łygan

13:40 – 14:40

E. Spychała

B. Matysek

M. Ciupak

A. Łygan

A. Łygan

14:40 – 15:10

E. Spychała

B. Matysek

M. Ciupak

A. Łygan

A. Łygan

  

STOŁÓWKA 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

11:30 – 12:00

D.Styk

E.Kulpa

J.Jarosz

G.Kuśmierczyk

J.Dubiel

12:35 – 13:05

A.Bucior

M.Ciupak

A.Wiechnik

B.Matysek

J.Jarosz

13:30 – 14:00

S.Wójcik

E.Spychała

K.Skakuj

J.Flis

J.Flis

 

DUŻA ŚWIETLICA

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

        Piątek

A. Bielecka

 

11:40 –14:40

     

A.Bucior

11.35-12.35

13:05-14:35

   

12:50-15:20

 

M. Ciupak

 

11:35-12.35

13:05-15:05

 

12.40-13.10

 

J.Dubiel

11.40-12.40

13:40-16:10

7:00-8:00

12:40-15:10

 

7.00-8.00

12:00-15:00

A.Wiechnik

11:40-15:10

10:40-11:40

12.40-13.40

14.30-15.00

7:00-8:00

11:35-12-35

13:05-15:05

11:40-13:40

14:30-16:00

 

K.Skakuj

   

13:00-13:30

14:00-16:00

13:00-15:00

 

D.Styk

7.00-8.00

12:00-13:30

13:40-14:10

 

13:40-15:10

12:40-15:10

J.Kowal

     

13:40-14:40

 

J.Flis

       

14.00 -15.00

A.Łygan

10:10-11:40

15:10-16:10

10:40-11:40

10:40-11:40

10:40-11:40

15:10-16:10

E.Spychała

 

12:30-13:30

14:00-15:00

 

11.40-12.40

 

J.Jarosz

12.40-15.10

 

12:00-14:00

 

11.35-12.35

13.05-14.05

E.Kulpa

 

 

12:10-12:40

12:10-12:40

   

G.Kuśmierczyk

8.00-10.00

8.00-12.00

8:00-12.00

7:00-11.30

8:00-13:00

S.Wójcik

14.00-14.30

11.40-15.10

13.40-14.10