Muzyczne sukcesy
Julia Fijałkowska uczennica klasy 6b kolejny raz zaskakuje nas swoim talentem muzycznym.

W  dniu 21.01.2018r. wzięła udział w  XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2018 i zdobyła II miejsce w grupie wiekowej dzieci  klas 4 - 7 w kategorii soliści,

W piątek, 10 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Generała Andersa w Chełmie odbyło się uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017. w województwie lubelskim.

Nie zwalnia tempa uczennica klasy sportowej VIa AGATA TYRA. W minioną sobotę tj. 4 listopada 2017 odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem w biegu na 600 m. Złoty medal został okraszony nowym rekordem szkoły dziewcząt klas szóstych i wynosi 1.50.70 min.

GRATULACJE!!!

Wielki sukces w biegach przełajowych odniosła uczennica naszej szkoły  AGATA  TYRA.
8 października w Tarnobrzegu, podczas  XXXIX edycji Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera  w biegu na 1000m. Agata z dużą przewagą pokonała nie tylko rówieśniczki, ale także dziewczęta starsze od Niej o rok.