22.05.2018 odbył się w Tomaszowie  Finał Wojewódzkich Biegów Drużynowych.  W każdym roczniku startowało po 6 zawodników ze szkoły wyłonionych z półfinałów wojewódzkich.

Chłopcy rocznik 2005 pod opieką p. Z. Czajkowskiego wywalczyli Wicemistrzostwo Województwa i srebrne medale.

Dziewczęta rocznik 2007 pod opieką p. R. Boryńskiego wywalczyły 5 miejsce, chłopcy rocznik 2007 pod opieką p. A. Jakubca 8 m-ce.

Gratulujemy, ponieważ dobry sportowiec, to dobry uczeń, a to wymaga wiele wysiłku i pracy. Gratulujemy rodzicom za pomoc w pomaganiu szkole zdobywać kolejne sukcesy!

Boryński R. Czajkowski Z. Jakubiec A.