Najlepsi pływacy w szkole pojechali rywalizować z czołowymi reprezentacjami Kraśnika, Biłgoraja, Bełżyc, Kalinówki-Lublin, Niemce, Palikije, Jabłonna, ogólnie 11 szkół specjalizujących się w pływaniu.

Oto najlepsi zawodnicy PSP z OI w Janowie Lubelskim:

Pelc Izabela, Kaproń Aleksandra, Lewińska Hanna, Kniaź Agata, Sirko Katarzyna, Wielgus Gabriela.

Chmiel Paweł, Grykałowski Marek, Jargiło Jędrzej, Rzeźniczuk Łukasz, Sadecki Paweł, Sajdak Sebastian.

Chłopcy z wynikiem 1:36.22 zdobyli II m-ce i awansowali do finału wojewódzkiego. Dziewczęta zajęły 4 miejsce z wynikiem 1:50.50

Podkreślić należy, że zawody rozgrywane od kl. VI w dół, a my większość uczniów mamy z kl. IV i V.  Indywidualnie na 50 m zakwalifikowali się na finał:

Najszybsza w szkole:

Pelc Izabela- styl motylkowy

Chmiel Paweł- styl motylkowy

Jargiło Jędrzej- styl grzbietowy

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt II- m-ce

Klasyfikacja drużynowa chłopców II-m-ce

Pozostałe wyniki: Kniaź Agata 7 m-ce, Sadecki Paweł 6 m-ce, Sirko Katarzyna 7 m-ce, Śliwa Gabriela 8 m-ce, Rzeźniczuk Łukasz 4 m-ce, Sadecki Piotr 8 m-ce, Grykałowski Marek 6 m-ce, Sajdak Sebastian 8 m-ce, Lewińska Hanna  4 m-ce, Kaproń Aleksandra 9 m-ce.

Gratulujemy najlepszym pływakom szkoły!

Marzena Sadecka, Zbigniew Czajkowski