Dnia 18.10.2016r. odbyło się w naszej szkole uroczyste włączenie 39 nowych członków do Szkolnego Kręgu Młodych Talentów. Nominacje otrzymali uczniowie klas V i VI, którzy odnieśli znaczące sukcesy w zawodach sportowych, konkursach wokalnych i plastycznych lub otrzymali na koniec minionego roku szkolnego oceny celujące z co najmniej jednego spośród przedmiotów: język polski, język angielski, historia i społeczeństwo, matematyka, przyroda, zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe. Pamiątkowe dyplomy wręczyła uczniom Pani wicedyrektor Iwona Walas. Wymieniono również imiona i nazwiska 29 uczniów, którzy należą już do KMT.

Wielu z nich odniosło w ubiegłym roku szkolnym sukcesy w innych dziedzinach niż te, za które otrzymali nominacje. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy VI e: Kinga Czajka i Michał Drzazga. W części artystycznej zaprezentowali się: Mateusz Startek z kl. 5b, Anna Łupina z kl. 6 b, Szymon Lisek z kl. 5 d, Maja Kowal z kl. 6 c, Julia Fijałkowska z kl. 5 b i Miłosz Różyło z kl. 6 c.
Informacje o osiągnięciach uczniów zostały umieszczone na tablicy KMT znajdującej się na korytarzu szkolnym. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i czekamy z niecierpliwością na następne sukcesy. Natomiast wszystkich uczniów naszej szkoły prosimy, by pamiętali, że każdy z nas posiada talent, tylko musi go odkryć i pokazać światu, że potrafi.
Opiekunki KMT