Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nominacja z przedmiotu:

Osiągnięcia:

j. polski

j. angielski

his. i społ.

matematyka

przyroda

zaj. komp.

zaj.tech.

muzyczne, wokalne

recytatorskie

plastyczne

lekka atletyka

pływanie

tenis, badminton

1.

Maciej Malinowski 

5a

**

**

 

*

 

 

 

 

*

 

 

 

 

2.

Jakub Moskal 

5a

**

 

**

*

**

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Magdalena Rawska

5a

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

4.

Dominik Kwiecień

5a

**

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Barbara  Bielak 

5b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

6.

Dawid  Fijałkowski

5b

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Michał Kaproń 

5b

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

*

 

8.

Krystian  Kotwica 

5b

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Jolanta Wojtan

5b

 

 

**

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Mateusz Oleszko

5b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

11.

Patryk Tylus

5b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

12.

Nikola  Kamińska 

5c

**

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

13.

Julia  Małek 

5c

**

*

 

 

 

 

**

 

 

 

 

 

 

14.

Agata Drzazga 

5d

 

 

 

 

 

 

**

 

 

*

 

 

 

15.

Magdalena Kufera 

5d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

16.

Michał Moskal

5d

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Maria  Pąk 

5d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

18.

Izabela  Strąk 

5d

**

*

 

*

**

 

**

 

 

 

 

 

 

19.

Hanna  Kalita 

5e

 

*

 

 

**

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Mikołaj Kiszka 

5e

**

*

**

*

**

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Pola  Pituch 

5e

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

Dominik Moskal

5e

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Artur Ruszewski

5e

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

24.

Jakub Paryś

5e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

25.

Sara Azzini

5e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

26.

Bartosz Bartyzel

6a

 

*

*

*

**

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Paulina Bartyzel

6a

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

Oliwia Cedro

6a

*

 

 

**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Klaudia Duma

6a

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.

Julia Flis

6a

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

Klaudia Flis

6a

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32.

Weronika Hołownia

6a

*

*

*

*

*

*

 

 

 

 

 

 

 

33.

Krystian Sowa

6a

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

34.

KarolinaGorzelewska

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

35.

Piotr Hulak

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

36.

Izabela Łukasik

6b

 

*

 

*

*

 

 

 

 

 

 

*

 

37.

Karol Sosnówka 

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

38.

Amelia Stanicka 

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

39.

Wiktoria Stolarek

6b

*

**

 

 

 

 

 

*

*

 

*

 

 

40.

Jacek Szczecki

6b

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

*

41.

Aleksandra Szmidt

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

*

 

42.

Patrycja Wołoszyn 

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

43.

Kacper Zielonka

6b

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

*

44.

Klaudia Siczek

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

45.

Karol Lenart

6b

 

 

**

 

 

 

 

*

*

 

 

 

 

46.

Jakub Kałduś

6b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

47.

Damian Biernat

6c

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

48.

Adam Brytan

6c

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

49.

Natalia Kuśmierczyk

6c

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

50.

Mateusz Martyna

6c

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

51.

Adam Oleszko

6c

 

**

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

52.

Jakub Wołoszyn

6c

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

53.

Bartłomiej Kowal

6d

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

54.

Alicja Lenart

6d

 

**

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

55.

Patrycja Pustelnik

6d

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

56.

Blanka Sawicka

6d

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

57.

Bartłomiej Tylus

6d

 

**

 

 

*

*

 

 

 

 

 

 

 

68.

Agata Woźnica

6d

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

59.

Kacper Dąbek

6e

 

**

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60.

Karolina Graboś

6e

*

*

*

*

**

*

**

*

 

 

 

 

 

61.

AdriannaMachulak

6e

*

*

*

*

*

*

**

 

 

 

 

 

 

62.

Natalia Majkowska

6e

 

*

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

63.

Aleksandra Małek

6e

*

*

 

*

**

 

 

*

 

 

 

 

 

64.

Zuzanna Wilk

6e

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

65.

Łukasz  Garbacz

6e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

66.

Filip Ponczek

4e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

67.

Julia  Regmunt - Sobieszczańska

4e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

68.

Magdalena Mazur

4c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

69.

Agnieszka Flis

2c

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

70.

Wiktoria Moskal

3a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

71.

Antoni Rosiński

3a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

** - osiągnięcia w innej dziedzinie niż ta z nominacji

 

Uczniowie przyjęci do Szkolnego Kręgu Młodych Talentów

w roku szkolnym 2014/2015

 

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nominacja z przedmiotu:

Osiągnięcia:

j. polski

j. angielski

his. i społ.

matematyka

przyroda

zaj. komp.

zaj.tech.

muzyczne, wokalne

recytatorskie

plastyczne

lekka atletyka

pływanie

tenis, badminton

1.

Faustyna Lenart

1d

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

2.

Julia Fijałkowska

3a

 

 

 

 

 

 

 

*

*

 

 

 

 

3.

Mateusz Startek

3a

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

4.

Krzysztof Gałus

5a

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Alicja Kuźma

5a

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Anna Podkańska

5b

 

 

 

*

*

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Zuzanna Sawicka

5c

*

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Wiktoria Siroń

5c

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Julia Serwatka

5c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

10.

Natalia Szarek

5c

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Natalia Bednarczyk

5d

*

 

 

 

*

 

*

 

 

 

 

 

 

12.

Joanna Kędrak

5d

 

 

*

 

*

 

*

 

 

 

 

 

 

13.

Julia Lepiejza

5d

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

14.

Julia Drwal

5e

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Adrian Nieściur

6a

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

16.

Ewa Piłat

6c

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Magdalena Kulpa

6d

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Michał Kiszka

6e

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

19.

Sylwia Kowalik

6e

 

 

 

 

 

 

*