W piątek, 10 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Generała Andersa w Chełmie odbyło się uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017. w województwie lubelskim.

Nie zwalnia tempa uczennica klasy sportowej VIa AGATA TYRA. W minioną sobotę tj. 4 listopada 2017 odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem w biegu na 600 m. Złoty medal został okraszony nowym rekordem szkoły dziewcząt klas szóstych i wynosi 1.50.70 min.

GRATULACJE!!!

Wielki sukces w biegach przełajowych odniosła uczennica naszej szkoły  AGATA  TYRA.
8 października w Tarnobrzegu, podczas  XXXIX edycji Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera  w biegu na 1000m. Agata z dużą przewagą pokonała nie tylko rówieśniczki, ale także dziewczęta starsze od Niej o rok.

Stefania Wójcik PSPzOIW Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie 1 lipca 2017 r na uroczystym wernisażu wręczono nagrody za najwybitniejsze osiągnięcia plastyczne. Otrzymała ją również reprezentująca Janów Lubelski p. Stefania Wójcik. Nagrodzona praca akwarelowa promowała walory Ziemi Janowskiej.