Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych z okazji Święta Parków Krajobrazowych, które przypada w dniach 9-10.09.2017r.

Termin zgłoszeń do nauczycieli przyrody - do dn. 02.06.2017r. (tj. do piątku).

Termin konkursu  07. 06.2017r. - środa godz. 9:50, stołówka szkolna.

Celem konkursu jest:

Gmina Janów Lubelski organizuje konkurs plastyczny, pt. „Sprzątam po swoim psie”, skierowany do dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-VI naszej szkoły.

W dniu 16.03.2017r. po raz w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny” organizowany przez Kangourou Sans Frontières Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

W dniach 24-25 X odbyły się szkolne eliminacje Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nich udział 45 uczniów z klas I – III i 12 uczniów z klas IV – VI. Uczestnicy konkursu prezentowali repertuar nawiązujący do tytułu najsłynniejszej powieści Henryka Sienkiewicza „Quo vadis”.