W związku z doniesieniami w mediach o pojawiających się przypadkach wszawicy u dzieci i młodzieży na terenie województwa lubelskiego Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Janowie Lubelskim informuje, że na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Janowie Lubelskim, w zakładce Higiena Dzieci i Młodzieży pod nazwą „ Profilaktyka Wszawicy”, umieszczono Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży.

Proszę o zapoznanie się z w/w publikacją.

Dyrektor szkoły

Informujemy, że zebrania wychowawców klas z rodzicami odbędą się dn. 16 listopada 2017r. zgodnie z następującym harmonogramem:

godz. 16:00 - klasy II i III gimnazjalne (w budynku dawnego Gimnazjum),

godz. 16:30 - oddziały przedszkolne oraz klasy I-III szkoły podstawowej,

godz. 17:00 - klasy IV-VII (kl. IV-VI w budynku szkoły podstawowej, natomiast kl. VII - w budynku dawnego Gimnazjum).

Dyrekcja szkoły

Spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-VI odbędą się 13 września 2017r. - w SALACH LEKCYJNYCH

·    Oddziały przedszkolne i klasy I-III - godz. 16.30

·      Klasy IV-VI - godz. 17.00

Rodzice uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz I i II gimnazjum mają zebrania z wychowawcami, poprzedzone spotkaniem ogólnym dn. 14 września 2017r.- zgodnie z planem podanym na stronie: http://pg-janow.idsl.pl/index.php

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 14 września godz. 17.30 w STOŁÓWCE SZKOLNEJ.

Szanowni Rodzice.

Resort edukacji przygotował broszurę dla rodziców pt. "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?". Możecie Państwo zapoznać się z jej treścią klikając na poniższy link:

Dyrektor

Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim

zaprasza

Dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z Rodzicami

na spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem roku szkolnego, które odbędzie się

dn. 31 sierpnia 2017r. o godz. 16:00

na korytarzu przy stołówce szkolnej.