Zbliża się czas wakacji, a więc czas wypoczynku i zabaw naszych dzieci. Musimy wspólnie zadbać o to, aby ten czas był dla nich miły, a przede wszystkim bezpiecznie spędzony. Najlepszym sposobem uświadomienia dzieciom zagrożeń, które mogą ich spotkać jest rozmowa. Minister Edukacji Narodowej, p. Anna Zalewska zachęca wszystkich - a w szczególności Rodziców do odwiedzenia stron WWW, gdzie znajdą między innymi porady dotyczące organizowania bezpiecznego wypoczynku dla dzieci.

W/w informacje Rodzice mogą znaleźć na następujących stronach - rekomendowanych przez Ministra Edukacji narodowej: www.wypoczynek.men.gov.pl ; www.ore.edu.pl ; www.kbpn.gov.pl ; www.dopalaczeinfo.pl ; www.narkomania.org.pl ; www.msit.gov.pl ; www.polakzagranica.msz.gov.pl ; www.msz.gov.pl/pl/ipolak ; www.odseusz.msz.gov.pl