Dyrekcja oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim zapraszają Rodziców na zebranie, które odbędzie się 17 września 2018 r.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim zaprasza dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z Rodzicami na spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem roku szk. 2018/2019, które odbędzie się dn. 30 sierpnia 2018r. o godz. 17:00 na łączniku przy stołówce szkolnej.

Agnieszka Trytek, dyrektor szkoły

Zanim z dumą zaprowadzimy nasze dziecko do pierwszej klasy, musimy zaopatrzyć je w niezbędne zeszyty i przybory. Wyprawka pierwszoklasisty to lista rzeczy, które powinny znaleźć się w plecaku małego ucznia.

Dla dzieci z oddziałów przedszkolnych Rodzice kupują wszystkie podręczniki. Uczniowie klas I-VIII otrzymają darmowe podręczniki na początku roku szkolnego. Rodzice dla tych uczniów kupują tylko podręcznik i ćwiczenia do religii.

Tytuły podręczników do edukacji przedszkolnej oraz tytuły podręczników i ćwiczeń do religii znajdują się w dalszej części informacji - w zakładce "Więcej".

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

Od 1 lipca będzie można składać wnioski o wyprawkę szkolną 300 plus w formie elektronicznej za pomocą systemu teleinformatycznego, a od 1 sierpnia w formie tradycyjnej (papierowej).

Wnioski przyjmowane będą do dnia 30 listopada danego roku!