fotogaleria

W dniu 12 września 2018r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych.

W związku z tym, że zawody rozgrywane były z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości każdy zawodnik stanął na starcie w białych lub czerwonych strojach sportowych.

Było naprawdę biało-czerwono, bo aż 491 biegaczy rywalizowało ze sobą o miano mistrza/mistrzyni w swojej kategorii wiekowej na trasach biegowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. W tym dniu oprócz pięknej słonecznej pogody dopisali również rodzice (kibice), którzy przybyli oglądać zmagania swoich dzieci.

Na zwycięzców biegów na mecie czekały złote, srebrne i brązowe medale natomiast dla zawodników, którzy ukończyli swój bieg upominek.

W klasyfikacji drużynowej klasy, które zdobyły największą ilość punktów otrzymały pamiątkowe puchary.

Wszystkim zawodnikom, rodzicom, nauczycielom dziękujemy za udział i pomoc przy organizacji imprezy.

Wyniki:

rocznik/klasa indywidualnie drużynowo