W dniu 13.02.2017r w naszej szkole odbyła się choinka zorganizowana przez Stowarzyszenie Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Wawrzynek”.
Jak co roku było bardzo miło i zabawnie. Podczas spotkania obejrzeliśmy przedstawienie pt. ,,W krainie baśni” w wykonaniu uczniów z klasy 4a pod opieką pani Agnieszki Banasiak- Wiśniewskiej, oraz mieliśmy możliwość wysłuchania piosenek , które zaśpiewał Szymon Lisek uczeń klasy 5d. Zachwycającym akcentem podczas spotkania był pokaz karate w wykonaniu rodzeństwa Julii i Pawła Drozdów.

O dobrą zabawę zadbał zespół ,, Kleszcze” pod bacznym okiem pana Jacka Dubiela. Podczas spotkanie nie zabrakło również gier i zabaw dla uczestników przygotowanych i przeprowadzonych przez wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum pod opieką pani Anny Targońskiej i wolontariuszy z PSPzOI pod opieką pani Katarzyny Orzeł. Miłym zaskoczeniem była wizyta Mikołaja , który podarował wszystkim dzieciom upominki.
Wszyscy biorący udział w zabawie choinkowej byli bardzo zadowoleni z tak fajnie spędzonego czasu.
Katarzyna Orzeł