10 maja już po raz dziewiąty został zorganizowany w naszej szkole Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ‘Albion’. Do konkursu przystąpili uczniowie klas piątych i szóstych z 10 szkół podstawowych powiatu janowskiego. Zawodnicy reprezentowali szkoły z miejscowości: Andrzejów, Branew, Janów Lubelski, Godziszów I, Łążek Ordynacki, Modliborzyce, Potok Wielki, Potoczek, Stojeszyn, Wólka Ratajska. W ciągu godziny konkursowicze musieli zmierzyć się z trudną gramatyką języka angielskiego, wykazać się bogatą wiedzą o krajach anglojęzycznych i zrozumieć tekst w języku angielskim. Poziom uczniów był wysoki i wyrównany. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy.

Zwycięzcy i osoby wyróżnione w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego ‘Albion’:

miejsce

szkoła