2 marca b.r. odbyła się wycieczka klasy II a do Lublina  na zajęcia rekreacyjno-sportowe. Pod opieką p. E. Kulpy i M. Sadeckiej doskonaliliśmy swoje umiejętności jazdy figurowej na lodzie.

Zabawa była niepowtarzalna, niektórzy mogli popisać się naprawdę zaawansowanym poziomem jazdy, dla innych był to pierwszy raz na tafli. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że za rok musimy to powtórzyć.

Kolejnym punktem wycieczki była godzina akrobacji fizycznych na trampolinach w niezwykłym miejscu, jakim niewątpliwie jest park „Mania Skakania”. Tu dopiero mogliśmy się wyszaleć i  dać upust energii, wykonując przeróżne skoki do basenu z gąbkami, robiąc salta, skacząc na trampolinach.
Miło było na chwilę  oderwać się od ławek szkolnych i pobyć ze sobą w trochę luźniejszej atmosferze. Zadowoleni i zrelaksowani bezpiecznie wróciliśmy do domu z nadzieją na kolejny taki wyjazd.

Uczniowie klasy 2a

fotogaleria