Co sprawia więcej radości, niż spotkanie w gronie przyjaciół i wspólna zabawa przy wspaniałej muzyce?

23 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z powiatu janowskiego zorganizowana przez Stowarzyszenie ,,Wawrzynek’’. W spotkaniu tym brali udział wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką p. Anny Targońskiej i p. Katarzyny Orzeł. Wolontariuszki przygotowały układ taneczny, który zaprezentowały do piosenek zespołów Extra Mocni i LiLi. Ogromną radość sprawiły dzieciom piosenki wykonane przez Wiktorię Siroń i Julię Kierepkę. Zabawy i konkursy dla uczestników przygotowały Amelka Zarębska,  Patrycja Sajewska i Agata Łukasik. Wiele emocji wzbudził konkurs na najciekawszy kostium karnawałowy- dzieci i ich rodzice wykazali się dużą kreatywnością i poczuciem humoru. Wszyscy uczestnicy spotkania wspaniale bawili się przy muzyce zespołu Kleszcze.

WOLONTARIUSZE BIORĄCY UDZIAŁ  W ZABAWIE CHOINKOWEJ

1.Magdalena Flis 3aG