W dniu 23 listopada uczniowie oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawcami, wybrali się na wyciekę do apteki. Na miejscu serdecznie przywitał grupy personel apteki Społecznej przy ul. Liliowej 2 w naszym mieście.

Na wstępie panie farmaceutki opowiedziały dzieciom o swojej pracy. Przedszkolaki z uwagą i zainteresowaniem poznawały i oberwały jej specyfikę. Dowiedziały się również, co i w jaki sposób można zakupić w aptece. Panie farmaceutki oprowadziły dzieci po całej aptece, pokazując i objaśniając miejsca pracy, wyposażenie i przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń. Maluchy zostały poczęstowane lizakami z witaminkami, które pomogą nadal dbać o zdrowie.

Serdeczne dziękujemy personelowi apteki za miłe przyjęcie i ciekawą formę prezentacji wykonywanego zawodu.

Szczególne podziękowania składamy p. kierownikowi za udostępnienie i niecodzienną możliwość zwiedzania zaplecza apteki  – pomieszczeń aptecznych, bezpośredniej rozmowy z pracownikami i witaminowe lizaki dla każdego przedszkolaka.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych