Nauczyciele biblioteki szkolnej ogłaszają konkurs literacki dla klas III – VI pt. „Pomysł na jesienną szarugę”.
Pracę należy napisać techniką komputerową, wielkość czcionki 16, praca powinna zawierać minimum 2 strony. Termin składania prac upływa 30 listopada. Prace należy złożyć w bibliotece szkolnej.
                                                                                                                                   Nauczyciele biblioteki

Biblioteka  szkolna organizuje KONKURS  PLASTYCZNY z  okazji DNIA  PLUSZOWEGO  MISIA.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z oddziałów przedszkolnych. Technika i format prac – dowolne. Podpisane na odwrocie prace (imię, nazwisko, oddział przedszkolny) należy złożyć u wychowawcy w terminie do dn. 23 XI 2018r. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni.

Nauczyciele biblioteki szkolnej

Dnia 28 września nasza szkoła włączyła się do Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Uczniowie klasy szóstej i siódmej czytali swoim młodszym kolegom z oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych.

Dnia 8 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 Dyrekcja, Nauczyciele i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Wyniki konkursu plastycznego na najładniejszą laurkę

z okazji Swięta Bibliotek i Bibliotekarzy

Klasy I – III

I miejsce – Bartłomiej  Jednac – I d