W dniu 12-04-2018r w naszej szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs Skok Wzwyż. Konkurs skierowany do dziewcząt i chłopców z klas IV. Był zwieńczeniem nauki skoku wzwyż prowadzonej na lekcjach wychowania fizycznego. Była to również okazja do sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności w bezpośredniej konfrontacji ze swoimi rówieśnikami z innych klas.

Po przeprowadzonej rozgrzewki i zapoznaniu z zasadami i sposobem przeprowadzenia turnieju młodzi sportowcy przystąpili do rywalizacji o tytuł najlepszego skoczka. Po zaciętej rywalizacji najlepszą wśród dziewcząt została:

1.   Dominika Bąk         – 110cm

2.   Maja Ligaj               – 100cm

3.   Lewińska Hanna     – 100cm

4.   Kwiecień Joanna     – 95cm

5.   Kamyszek Kamila    – 85cm

6.   Kałamajka Joanna   – 80cm

W kategorii chłopców na pierwszym miejscu znalazło się dwóch zawodników:

1.     Kacper Daniel  i Szymon Kuźnicki – 105cm

3.     Filip Małek              – 105cm

4.     Artur Martyna         – 105cm

5.     Miłosz Dębiec          – 100cm