Z okazji 120 rocznicy urodzin Jana Brzechwy nauczyciele szkolnej biblioteki zorganizowali konkurs dotyczący twórczości znanego i lubianego autora wierszy dla dzieci. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0 – III. Prace wykonane były dowolną techniką plastyczną, były ciekawe i oryginalne.

Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą pomysłowością. Pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyli: Marcel Krzysztoń – 0 b, Tymoteusz Sulowski – 0 d, Sylwia Galowy-Walerowska – 0 c, Liliana Mucha – 0 c, Julia Powęska – 0 c, Wiktoria Wielgus – I e, Kornelia Jarosz – I d, Nikola Peret – II a, Jakub Góra – III h, Alicja Czarny – III h.

Drugie miejsca zajęli: Maja Kowalik – 0 b, Patrycja Szczygieł – 0 a, Patryk Malinowski – 0 b, Natalia Malinowska – I e, Zuzanna Puchala – I d, Agata Pituch – III a.

Na trzecich miejscach uplasowali się: Zuzanna Stefanek – 0 b, Wiktoria Jaskowska – 0 a, Kira Kasprzycka – I b, Aleksandra Pudło – I b, Oliwier Ciupak –I c, Szymon Jargiło – III h.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Bucior, Joanna Jarosz