„Czy to jutro, czy to dziś,
wszystkim jest potrzebny Miś!”

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś.
Z tej okazji tego dnia wszystkie dzieci przyniosły z domu ulubione maskotki - misie. Były misie duże i małe. Nie było dwóch jednakowych, a każdy był piękny i wyjątkowy. Za sprawą tych niecodziennych „gości” nasze przedszkole zamieniło się w „Misiową Krainę”.

To był miły, wesoły dzień, pełen niespodzianek i wspólnej zabawy.

Wyniki konkursu:
- Julia Krzos - grupa 0 „c”
- Karolina Ligaj - grupa 0 „b”
- Maja Tylus - grupa 0 „d”

- Iga Jakubiec - grupa 0 „f”
- Zuzanna Kazek - grupa 0 „a”

- Maciej Wojciechowski - grupa 0 „e”

- Agnieszka Nosal, Malwina Torba - grupa 0 „a”
- Ola Pudło, Agata Kamińska - grupa 0 „b”
- Patrycja Kuryło, Magda Sadowska - grupa 0 „c”
- Olga Bielecka, Bartłomiej Kiszka - grupa 0 „d”
- Oliwia Żołynia, Michał Pyrzyna - grupa 0 „e”