Opracowanie: Ala Kuźnicka

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

19 października dzieci z klasy III g wraz z wychowawczynią i rodzicami wybrały się na wycieczkę do lasu. Był piękny, słoneczny dzień. W pobliże Ośrodka Edukacji Ekologicznej dzieci z wychowawczynią poszły pieszo. Na miejscu odbył się spacer przez alejki leśne. Uczniowie obserwowali przyrodę i zachodzące jesienią zmiany. Przypomnieli sobie warstwową budowę lasu. Rozpoznawali poznane wcześniej drzewa, krzewy i grzyby. Udało im się usłyszeć śpiew ptaków i stukot dzięcioła. W przygotowanym wcześniej miejscu, dzieci zjadły samodzielnie upieczone na ognisku kiełbaski. Mogły się wspólnie pobawić, pograć w piłkę, w gumę, poskakać na skakance. Dzieci zmęczone, ale uśmiechnięte wróciły do szkoły.

Opracowanie : Ala Kuźnicka

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}